Udemy Sıcak Fırsatları ve İndirim Kodları - Temmuz 2021

Udemy kampanyaları

Udemy fırsatları

Udemy indirim kuponları

Udemy için bir kupon bulunmuyor

Üzgünüz, Udemy için şimdilik girilmiş bir kupon yok. Kupon paylaşmak için bu linki kullanabilirsin buraya tıkla.

Udemy hakkında

Udemy, Eren Baly tarafından 2007 yılında sanal sınıf oluşturmaya karar verdi ve yazılımı geliştirdi. 2010 yılında da faaliyete geçirildi. 2010 yılında Gagan Biyani ve Oktay Çağlar ile birlikte bu siteyi kurmayı başarmıştır. Sitenin kullanım amacınıza “çevirim içi öğrenme” platformudur. Bugün itibari ile 30 milyondan fazla öğrencisi bulunmaktadır. 245 milyondan fazla da kurs kaydı bulunmaktadır. Bağlantılı olduğu ülke sayısı 190’ın üzerindedir. Bu öğretim görevlisi ve öğrenci sayısının yarısından fazlası Amerika’dan katılım sağlamaktadır. Udemy'de her öğretmen kendi kursunu oluşturmakta ve bu sayede bu platform gelişip ilerlemiştir. 2019 yılı itibariyle Udemy'de 130 binin üzerinde kurs bulunmaktadır. 

Udemy'de satın alma işlemlerinde kredi kartı ve ya havale, eft yöntemlerini kullanabilirsiniz. Bunun yanında eğer banka kartınız da varsa bununla da alış veriş yapma şansınız bulunmaktadır. Ancak kartınızın son yapılan yasal değişiklikler doğrultusunda internetten alış verilere açık olması gerekmektedir. Ödemeyi yaptığınız anda kursunuzu indirmeye başlayabilir ve hemen de kullanabilirsiniz. 

Güvenilir kurs platformu

Kampanyalar dahilinde bulunan kurslardan da faydalanabilirsiniz. İndirim kodları da yapacağınız kurs alışverişlerinde kullanacağınız kodlardan oluşmaktadır. Udemy.com sitesinde ayrıca sizlere sıcak fırsatlar verilmekte ve bunlardan yararlandığınız takdirde ise daha az para ödeyerek ürünlere sahip olabilmektesiniz. Ayrıca kredi kartı ile yapacağınız alış verişlerde güçlü bir güvenlik sistemi olan SSL kullanılmaktadır. İndirimler sureli yani belli bir süreyle sınırlı olduğu için bu durumda tek yapmanız gereken siteden kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmak için bildirim almanız olacaktır. 

İade hakkıyla kullanici memnuniyeti ön planda

Udemy’de satın aldığınız her hangi bir kurs, umduğunuz gibi çıkmaması durumunda 30 günlük bir süre içerisinde iade hakkınız bulunmaktadır. Böyle bir durumla karşılaştığınızda Udemy ile iletişime geçerek, ücretinizin tekrardan satın alma işlemini gerçekleştirdiğiniz kartınıza iade edilmesini talep edebilirsiniz. Udemy böyle bir durumda gizlilik politikası içinde ve kendi görüşlerini saklı tutmak kaydı ile gerekli incelemeleri yaptıktan sonra sizlere iade yapıp yapmayacağını kısa bir süre içerisinde geri bildirim sağlayacaktır. Yalnız eğer 30 günlük süreniz dolmuş ise bu durumda hiç bir şekilde iade hakkınız bulunmadığını da zaten başta size bildirmektedir.