Setur Sıcak Fırsatları ve İndirim Kodları - Ağustos 2021

Setur kampanyaları

Setur için bir kampanya bulunmuyor

Üzgünüz, Setur için şimdilik girilmiş bir kampanya yok. Kampanya paylaşmak için bu linki kullanabilirsin buraya tıkla.

Setur fırsatları

Setur için bir fırsat bulunmuyor

Üzgünüz, Setur için şimdilik girilmiş bir fırsat yok. Fırsat paylaşmak için bu linki kullanabilirsin buraya tıkla.

Setur indirim kuponları

Setur için bir kupon bulunmuyor

Üzgünüz, Setur için şimdilik girilmiş bir kupon yok. Kupon paylaşmak için bu linki kullanabilirsin buraya tıkla.

Setur hakkında

Koç holding tarafından 1964 yılında kurulmuştur. Kuruluş sebebi ise ülkemizde gümrükten muaf olan mağazaların faaliyet gösterebilmesine ilişkin kararı çıkarılması üzerinedir. İlk başlarda Duty free hizmetleri ile faaliyetler gösteren bu firma günümüzde de yine bu şekilde faaliyet göstermeye devam etmektedir. 1970’li yılların henüz başındayken de turizm alanında ilk adımını atmıştır. Bu yılın sonlarında da “Setur Seyahat Acentesi” ismini almıştır. Bundan sonrasında ise faaliyetlerine daha da hız vererek hızla büyümeye başlamıştır. Dünya çapında başarılara imza atmış ve ülkemizin önde gelen turizm şirketlerinden bir tanesi haline gelmiştir. Yurt içi ve yurt dışındaki tur operatörlüğü, kongre ve etkinlik organizasyonları ve uçak bileti satışı ile yerel hizmetler Setur'un müşterilerine sunduğu hizmetler arasında yer almaktadır. 

Setur.com seyahat ve turizm şirketinden sitesine girerek burada oluşturulan kampanyalar hakkında bilgi edinebilir ve çok uygun fiyatlara seyahat turlarına çıkabilirsiniz. Setur, e-ticaret platformundaki faaliyetlerine ise Seturbiz.com sitesini de kendi bünyesine katarak başlamıştır. Orient Express ile Abercrombie&Kent markalarının satış hakkını da almış bulunmaktadır. Misafirlerine değer veren Setur, Starwood Luxury Privilege üyeliği ve Four Seasons Preferred Partner üyeliği ile de müşterisine önemli sıcak fırsatlar sunmaktadır.

Türkiye'nin en önde gelen turizm şirketi

Setur, ülkemizin değişik bölgelerinde ve farklı şekilde turizm ve seyahat hizmeti sunmakta olan seyahat acenteleri ile sayisi yaklaşık 200 civarında olan yetkili sanal acentesi ile bunun yanında 1500 civarında bulunan çalışan sayı ile ülke ekonomisine de büyük katkı sağlamaktadır. Setur'dan yapacağınız erken rezervasyonlarda %50’ye varan indirimler kazanabilirsiniz. Setur, bunun yanında Boyner ve YKM mağazaları ile de anlaşmalı olduğu için buralardan yapacağınız bazı alış verişlerde müşterisine indirim kodları vermektedir. Siz de bu kodları yapacağınız bir tür veya her hangi bir seyahat durumunda kullanabilirsiniz. 

Setur ile yapacağınız alışverişlerde kredi kartı kullanımında SSL ile çok güçlü bir koruma sağlanmaktadır. Setur'da ayrıca herhangi bir uçak kiralama ve rezervasyon iptali gibi durumlarda önceden yapılan açıklamaları dikkatli okumanız gerekir. Çünkü bazı durumlarda iptal için gereken onay verilmemektedir. Bunun için de sizlere daha önceden gerekli açıklamalar yapılmış olarak sizlerin güven içinde alış veriş yapması sağlanmıştır.