Puma Sıcak Fırsatları ve İndirim Kodları - Ekim 2021

Puma kampanyaları

Puma için bir kampanya bulunmuyor

Üzgünüz, Puma için şimdilik girilmiş bir kampanya yok. Kampanya paylaşmak için bu linki kullanabilirsin buraya tıkla.

Puma fırsatları

Puma için bir fırsat bulunmuyor

Üzgünüz, Puma için şimdilik girilmiş bir fırsat yok. Fırsat paylaşmak için bu linki kullanabilirsin buraya tıkla.

Puma indirim kuponları

Puma için bir kupon bulunmuyor

Üzgünüz, Puma için şimdilik girilmiş bir kupon yok. Kupon paylaşmak için bu linki kullanabilirsin buraya tıkla.

Puma hakkında

Adidas marka spor giyimin kurucusu olan Adolf "Adi" Dassler'ın abisi Rudolf Dassler tarafından 1924 yılında kurulmuştur. Günümüzde ise her kesin de bildiği üzere dünyanın en büyük spor giyim markalarından bir tanesi haline gelmiş durumdadır. Puma Avrupa Birliği’nin de kurucusu ve aynı zamanda en güçlüsü olan bir Alman markasıdır. 80’in üzerinde ülkede ticaretle devam eden Puma, kendi bünyesinde sadece üretim bölümünde 3200 işçi çalıştırmaktadır. Toplamda çalışan sayısı ise 2010 verilerine göre 9310 kişidir. Puma.com e-ticaret sitesinde satışa sunulmakta olan ürünler; sporcu giysileri, bebek giysileri, ve diğer giyim eşyalarının toptan ve perakende ticaretini yapmaktadır. Bunlara aynı zamanda kayak kıyafetleri, yüzme kıyafetleri, mayo vb. kıyafetler de dahil bulunmaktadır. Sitede sürekli sıcak fırsatlar da sizleri beklemektedir. 

Nike.com sitesinden alış veriş yapmak çok kolaydır. Öncelikle siteye girdikten ve sıkı bir gezinti yaptıktan sonra almaya karar verdiğiniz ürünü sepete ekliyorsunuz. Daha sonrasında ise sepete eklediğiniz bu ürünü ödeme seçeneklerinden takip ederek ödeme işlemini gerçekleştirmektesiniz. İndirim kodları ile ilgili de bilgi vermek gerekirse bu da sizin site alışveriş yaptığınızda verilen bir hediye gibi düşünebilirsiniz. Ödeme butonunun hemen üst kısmında bulunan indirim kodu uygula butonuna bastıktan sonra bu kutucuğa eğer varsa indirim kodunuzu girerek alışverişiniz tamamlayabilirsiniz. 

Alış veriş yapmak için size lazım olan sadece Master ve Visa kredi kartı ve ya banka kartıdır. Burada ödeme yaptığınız esnada kullandığınız tüm kart bilgileriniz kesinlikle gizli tutulmaktadır. Burada önemli olan, Alış veriş yapacağınız kart ile fatura adresinin aynı kişiye ait olmasıdır. Sipariş işlemini yaptıktan sonra ise eğer 14.00’ten önce sipariş vermişseniz ürününüz kargoya hemen verilecektir. Ancak 14.00’’ten sonraki verilen siparişler bir sonraki gün içinde kargoya verilecektir. 

Puma ürünlerini sitedeki kampanyalar bölümünden de takip ederek buradan siparişte bulunabilir ve indirimlerden faydalanabilirsiniz. İade hakkında da bilgi verecek olursak Puma iade konusunda çok hassas bir firmadır diyebiliriz. Hediye kartları, iç çamaşırları, mayo ve bikiniler, çoraplar haricinde dilediğiniz tüm ürünleri 30 gün içerisinde ücretsiz bir şekilde iade hakkınız bulunmaktadır.