Nike Sıcak Fırsatları ve İndirim Kodları - Temmuz 2021

Nike kampanyaları

Nike için bir kampanya bulunmuyor

Üzgünüz, Nike için şimdilik girilmiş bir kampanya yok. Kampanya paylaşmak için bu linki kullanabilirsin buraya tıkla.

Nike fırsatları

Nike için bir fırsat bulunmuyor

Üzgünüz, Nike için şimdilik girilmiş bir fırsat yok. Fırsat paylaşmak için bu linki kullanabilirsin buraya tıkla.

Nike indirim kuponları

Nike için bir kupon bulunmuyor

Üzgünüz, Nike için şimdilik girilmiş bir kupon yok. Kupon paylaşmak için bu linki kullanabilirsin buraya tıkla.

Nike hakkında

Nike, Phil Knight isminde bir iş adamı tarafından 1964 yılında kurulmuş bir firmadır. Nike.com internet sitesini ziyaret ettiğinizde göreceğiniz ürünler tamamen Nike markasına aittir ve kesinlikle sahte olması düşünülemez. Bundan dolayı da alış veriş yaparken her hangi bir yerden değil, sadece Nike mağazalarından alış veriş yapmanızı dileriz. Çünkü bu denli büyük markaların mutlaka sahteleri piyasada fazlasıyla kol gezmektedir. Bunun yanında Nike, 2016 yılında futbolcu Arda Turan'ın Brcelona'ya transfer olmasının ardından Turkiye e-ticaret pazarına da bu şekilde giriş yapmış ve e-ticaret yaptığı ülke sayısını da boylelikle 28'e çıkarmıştır. Nike Marka olarak satılan ürünler arasında spor malzemeleri ,ayakkabılar ve de spor kıyafetleri adına istediğiniz şeyleri bulabilirsiniz. Nike bunun yanında sizlere her zaman sıcak fırsatlar sunmaktadır. 

Bunun yanında nike.com internet sitesine NikePlus üyesi olmanız durumunda tüm indirimlerden ve kampanyalar hakkında haberdar olma şansına da sahip olacaksınız. Nike uygulamasını da android telefonunuza indirerek buradan en yeni ürünleri ve de en heyecan verici hikayeleri dinleyebilirsiniz. İndirim kodları bulunan ürünlerinde yine buradan NikePlus üyesi olarak takipte bulunabilirsiniz . Nike Marka arak almak istediğiniz bir urun eğer stokta yoksa bunu da yine buradan takip etme şansınız vardır. 

Nike ürünlerinde bir de garanti süresi tüketicilerin en çok merak kokuş olmaktadır. Sonuçta Nike ürünleri normal spor kıyafetlere göre biraz daha pahalı olduğu için mutlaka garanti kapsamında bir uygulama olması gerekir diye düşünmektesiniz. Evet, Nike sattığı tüm ürünlere 2 yıl boyunca garanti vermektedir. Ancak bu durum, ürünün kendi hatasından kaynaklı olmalıdır. Bilerek ve kendi eliyle ürüne zarar verildiği anlaşıldığı takdirde hiç bir şekilde garanti kapsamından faydalanma şansınız olmayacaktır. 

Nike ürünleri iade kapsamında da sizlere oldukça kolaylık sağlamaktadır. İade anlamında eğer bir nike ürünü aldınız ve istediğiniz gibi çıkmadı ve de memnun kalmadıysanız. 30 gün içerisinde iade edebilir ve isterseniz farklı bir ürünle değiştirebilir, isterseniz de paranızı iade alabilirsiniz. Yeni ürüne her hangi bir zarar vermeden ürünü 30 gün boyunca deneme şansınız bulunmaktadır. Bu da satın alacak müşteriler için oldukça mükemmel bir uygulamadır.