Modanisa Sıcak Fırsatları ve İndirim Kodları - Temmuz 2021

Modanisa kampanyaları

loyalty
person admin timer 1 yıldan fazla önce
loyalty
person admin timer 1 yıldan fazla önce
loyalty
person admin timer 1 yıldan fazla önce

Modanisa fırsatları

Modanisa için bir fırsat bulunmuyor

Üzgünüz, Modanisa için şimdilik girilmiş bir fırsat yok. Fırsat paylaşmak için bu linki kullanabilirsin buraya tıkla.

Modanisa indirim kuponları

loyalty
person admin timer 1 yıldan fazla önce
loyalty
person admin timer 1 yıldan fazla önce
loyalty
person admin timer 1 yıldan fazla önce

Modanisa hakkında

Modanisa.com, tam olarak tarih belirtmek gerekirse 2011 yılında ve anneler gününde açılışını yapmıştır. İlk mağaza İstanbul'da açılmıştır. Yaklaşık olarak 130 ülkeden müşterisi bulunan bu firmanın yayınları da Almanca, Fransızca, İngilizce, Türkçe ve de Arapça olarak toplamda 5 dilde yayın yapılmaktadır. Her gün gün boyunca binlerce kargo dünyanın 5 kıtasına gönderim sağlanmaktadır. İslâmî giyim ürünleri satışı yapan modanisa.com sitesinde 500 Marka çeşidi ve d 70 bin tür ürün bulunmaktadır. Bunun yanında farklı kültürlerden ve de milletlerden, bir de ortalama olarak yaş ortalamaları 28 civarında olan genç müşteri potansiyeli bulunmaktadır. Modanisa.com e-ticaret sitesinin ülkemizde de 4 adet mağazası bulunmaktadır. Yani bu sayede internetten almış olduğunuz ürünleri mağazalarda da bulabilir ve buradan da satın alabilir ve sıcak fırsatlar elde edebilirsiniz. 

Modanisa.com ana sayfasında yer almakta olan sizler için özel olarak hazırlanmış koleksiyonlara ve de ürünler ile kampanyalar bölümüne göz atarak istediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. İlk önce yapmanız gereken sepete eklemek olacaktır. Daha sonra sağ üst kısımda bulunan sepetim sekmesine tıklayıp güvenle satın al diyerek adres bilgilerinizi girebilirsiniz. Bu bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra size uygun ödeme yöntemini seçerek siparişi tamamla dedikten sonra uğrunu satın almış olursunuz  

Modanisa.com sitesinde alış veriş esnasında verilmiş olan indirim kodları da bulunmaktadır. Bu kodlar da size indirim almanızda yardımcı olacaktır. 

Modanisa.com e-ticaret sitesinde müşteri memnuniyeti ve beklentileri önemli bir yere sahiptir. Ermiş olduğu siparişten memnun kalmayanlar için de iade veya değişim seçeneği mevcuttur. Bunlardan mayo ya da iç çamaşırları hariç olmak üzere orjinal ambalajını bozmadan ve etiketini çıkarmadan kısacası ürünü hiç kullanmadan iade ederek bu durumdan kurtulabilirsiniz. Burada önemli olan ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren aradan 15 gün geçememiş olması gerekmektedir. Eğer site üyeliğiniz mevcut ise hesabınıza giriş yaparak Kolay iade merkezinden iade işlemini başlatabilirsiniz. Eğer üyeliğiniz yoksa da müşteri hizmetleri merkezini arayarak ta iade işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca iade işlemleri için hiç bir şekilde kargo ücreti de ödemezsiniz.