Mavi Sıcak Fırsatları ve İndirim Kodları - Ağustos 2021

Mavi kampanyaları

loyalty
person admin timer 1 yıldan fazla önce
flag
person Yasella timer 1 yıldan fazla önce

Mavi fırsatları

flag
person Yasella timer 1 yıldan fazla önce

Mavi indirim kuponları

loyalty
person admin timer 1 yıldan fazla önce

Mavi hakkında

Mavi.com ve Mavi Markası kalite olarak zaten tartışmasız bir marka haline gelmiştir. 25 yıldır Türkiye’de faaliyetini sürdürmekte olan Mavi, 1995 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Rusya, Amerika, Almanya, Kanada, Avusturalya ve Hollanda başta olmak üzere 35 ülkede faaliyetine devam etmektedir. Bunlardan 394 tanesi mavi shop olarak hizmet vermekte ve toplamda 5000’in üzerinde bir noktada hizmetlerine devam etmektedir. 2012 yılında açıklanan verilere göre Mavi Markası'nın geliri 315 milyon dolar olarak bildirilmiştir. Mavi’nin özellikle de tişört koleksiyonları çok farklı özellikte ve büyük ilgi odağı olmuştur.

Mavi markasının en büyük özelliği denim ürünleri satmasıdır. Denim ürün ise denim kumaş anlamına gelmektedir. Denim kumaş ta dünyada şimdiye kadar hiç bir şekilde popülerliğini kaybetmemiş bir kumaş türüdür ve %100 kumaştan imal edilmektedir. Hem dayanıklı hem de kalın bir kumaş türüdür. kumaş türünde atkı ipliği boyamaz ve çözgü ipliği de indigo boyar madde ile boyanmıştır. Halk arasında da blue jeans olarak isim verilmiş ve bu şekilde anılmaktadır.

Mavi.com sen sitesi sizlerin her zaman ziyaret edebileceği ve burada bulunan ürünleri tanıyacağı bir sitedir. Sitede zaten her şey kolay bir şekilde dile getirilmiştir. Bu anlamda her müşteriye ve her kese uygun ürün burada bulunmaktadır. Mavi.com sürekli kampanyalar da özellikle sezon sonu ürünlerde süper indirimler sunmaktadır. Bunun yanında yeni sezon ürünlerde de müşterisinin hiç bir zaman zorlayacak bir şekilde imkansızlıklara sürüklemez.

Satış konusunda sizlere sunmuş olduğu sıcak fırsatlar ile her daim yanınızda olmuştur. Mavinin müşterisine sunduğu bir de indirim kodları bulunmaktadır. Almak istediğiniz ürünü sepetinize eklediğinizde toplam ödeyeceğiniz tüter çıkmakta ve eğer 125 TL ve üzeri bir tutarda ise ücretsiz kargo ile adresinize teslim edilmektedir. Bunun yanında eğer kredi kartı ile alış veriş yapmak isterseniz bu şekilde de ürün satın alabilir ve 12 aya varan taksit imkanlarından faydalanabilirsiniz. İade konusunda da hiç bir sıkıntı yaşamaz ve beğenmediğiniz ürünleri tekrar size verilen adrese ücretsiz kargo yolu ile gönderip ürünü iade ve ya değişim yapabilirsiniz.