IKEA Sıcak Fırsatları ve İndirim Kodları - Ekim 2021

IKEA kampanyaları

IKEA için bir kampanya bulunmuyor

Üzgünüz, IKEA için şimdilik girilmiş bir kampanya yok. Kampanya paylaşmak için bu linki kullanabilirsin buraya tıkla.

IKEA fırsatları

IKEA için bir fırsat bulunmuyor

Üzgünüz, IKEA için şimdilik girilmiş bir fırsat yok. Fırsat paylaşmak için bu linki kullanabilirsin buraya tıkla.

IKEA indirim kuponları

IKEA için bir kupon bulunmuyor

Üzgünüz, IKEA için şimdilik girilmiş bir kupon yok. Kupon paylaşmak için bu linki kullanabilirsin buraya tıkla.

IKEA hakkında

İkea, merkezi İsveç’te bulunmakta olan bir ev dekorasyonu ve de mobilya mağazası zinciridir. 183 bin çalışanı bulunan İkea 1943 yılında kurulmuştur. Kurucusu olan Ingvar Kamprad henüz 17 yaşında olmasına rağmen İkea'yı kurmayı başarmıştır. İkea isminde kendisinin büyüdüğü köyün ve de sahip olduğu mülkün birlemiş halinden oluşmaktadır. Yani açılımı; Ingvard Kamprad Elm taryd Agunnaryd'tir. Bu sözcükaynı zamanda tuhaf bir rastlantı olarak Yunanca’da ev, Fince’de ise doğru anlamlarına gelmektedir. Mobilya ürünü olarak hem kalite ve bunun yanında kalitesine gire fiyatlarının da uygun olması bakımından dünyadaki en yaygın mobilya zincirine sahip bir firmadır. Yaklaşık olarak 48 ülkede 392 mağazası bulunmaktadır. 

Ikea.com sitesinde sıcak fırsatlar ve kampanyalar her zaman sizleri beklemektedir. Evinizde ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri dilediğiniz zaman ikea.com sitesine girerek buradan sipariş verebilirsiniz. Mobilya üzerine aklınıza gelebilecek her türlü ürün, ikea.com sitesinde bulunmaktadır. Aynı zamanda tüm bu ürünler kalitesine gire çok ta uygun fiyatlarda sizlere sunulmaktadır. Buna bağlı olarak yapacağınız tüm alış verişlerde kredi kartlarınıza taksit imkânını da sunulmaktadır. 250 TL altındaki ürünler 3 taksite kadar yapılmakta iken 250 ve üzeri siparişlerinizde 9 taksite kadar taksit yapma imkanınız da bulunmaktadır. 

Ikea.com sitesinde aynı zamanda sıcak fırsatlar da sizleri beklemektedir. Bu anlamda sürekli siteyi ziyaret ederek bu fırsatları takip etme şansınız da mevcuttur. Bunun yanında siteye iletişim e-mail adresinizi de bırakarak yeni gelişmeler ve indirimler hakkında sürekli bildirim alabilirsiniz. Satın aldığınız tüm ürünler sizler için en sağlam şekilde kargo ile adresinize teslim edilmektedir. Bu sayede siz de güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. 

İade kapsamında; bitki, kesilmiş kumaş, , alışveriş poşetleri ile "Fırsat Köşesi"nden almış olduğunuz ürünler, mutfak tezgahı, beyaz eşyalar ve buna benzer siparişiniz üzerine kesilmiş/tasarlanmış ürünler haricinde diğer tüm ürünlerinizin iadesini alabilmektedir. İkea mağazalarından alacağınız yatak iade politikası da çok avantajlıdır. Aldığınız yatağı 90 gün boyunca denedikten sonra isterseniz iade ve değişim hakkınız bulunmaktadır. Sonrasında ise 25 yıl boyunca garanti vermektedir.