Hakkımızda

tilki24.com; artık gün, sizin için kazanç günü.

Türkiye'de online ticaret ve hesaplı alışveriş kavramnı geliştirme hedefiyle yola cikan tilki24, yayın hayatina 2019 Aralık ayında başladı.

Bizi neler bekliyor?

tilki24.com olarak öncelikli hedefimiz Türkiye'deki online ve yerel tüm kampanyaların ilk paylaşıldığı kullanıcıların anında haberdar edildigi bir mecra olusturmak. Sadece, tilki24.com'u ziyaret ederek, güncel tüm fırsatlardan anında haberdar olabileceksiniz.

Diğer sitelerden farkı ne?

tilki24.com'da söz kullanıcıların, editörlerin değil. Her mağazaya eşit davranarak sadece gerçek kampanyaları öne çıkarmak, kötüleri eleştirmek ve bu sayede bilinçli bir tüketici gurubu oluşturmak temel gayemiz. Bildiğiniz üzere bilinçli bir hedef kitle olmadığı zaman birçok site şişirme fiyatlar üzerinden gerceği yansıtmayan yüksek indirim kampanyaları yapıyor. Son kullanıcı olarak, çoğu zaman vakit yokluğundan ya da gerekli piyasa bilgisi olmamasından dolayı bu sahte kampanyalara kanıyoruz. Bu noktada tilki24.com ve kullanıcıları devreye girerek size gerekli bilgileri kampanya detaylarinda ve kiyaslamali fiyat bilgileriyle veriyor. Site üzerinden verilen oylamalarla da kampanyaların sıcaklıklarını ölcebiliyorsunuz.

Sıcak Kampanya nedemek?

Sitemizde begendiginiz kampanyalara oy vererek sıcak ya da soğuk olarak nitelendirebilirsiniz. Kampanza ne kadar pozitif oy alırsa o kampanyanın sıcaklık degeri artacaktir. Sıcak kampanya genel olarak size diğer kullanıcılar tarafindan kampayanın ne kadar beğenildiğini gösterir. Yüksek sıcaklıktaki kampanyalar kullanıcının iyi bir fırsat yakaladıgını gösterir.