flag

Kampanyaya Dahil E-ticaret Firmalarında 75 TL MaxiPuan!a

​Maximum Mobil’den kampanyaya katılın, 21-31 Aralık 2019 tarihleri arasında Gittigidiyor, Hepsiburada, n11 ve Trendyol’dan tek seferde yapacağınız 750 TL ve üzeri ilk alışverişte 75 TL MaxiPuan kazanın! 

Katılmak için: Maximum Mobil’de “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz. Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir

Kampanyaya dahil olan kartlar:

  • İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles,
  • İş’te Üniversiteli),
  • İş Bankası Bankamatik Kartları

Kampanyaya dahil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kredi Kartları, Aidatsız Kartlar; Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler. Kampanya döneminde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuan’lar geri alınacaktır. Kampanya yalnızca aşağıda belirtilen e-ticaret firmalarında geçerlidir. Fiziki mağazalardan yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Ürün gruplarında uygulanacak taksit adetleri 10 Mart 2007 tarihinde 26458 no’lu Resmi Gazete’de Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından yayımlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik doğrultusunda belirlenmektedir. Yasal düzenleme uyarınca cep telefonu satışlarında taksitlendirme yapılamamaktadır. 

Kampanyaya dahil e-ticaret firmaları:

  • GİTTİGİDİYOR
  • HEPSİBURADA
  • N11
  • TRENDYOL

Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 16 Ocak 2020 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 26 Ocak 2020’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya, kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 75 TL MaxiPuan kazanabilir.

Ek Koşullar: İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. 

person admin timer neredeyse 2 yıl önce hourglass_empty 31.12.2019
Onlarca Maximum fırsatından sadece birini görüyorsun,
diğer fırsatları ve kupon kodlarını görmek icin buraya tıklayarak Maximum sayfamızı ziyaret edebilirsin.
Yorumlar

Yorum yapabilmek icin üye girişi yapmalısın.