loyalty

50 TL Koton İndirim Kodu - Axesslilere öyel

Kupon Kodunu Göster✱✱✱✱✱✱✱✱✱

Axess Mobil'e özel Koton.com'da 50 TL İndirim!

Axess Mobil'e özel Koton.com'da 200 TL ve üzeri alışverişinizde 50 TL indirim! Üstelik peşin fiyatına 6 taksitle.

Kampanyadan sadece Axess Mobil üzerinden ilk harcamadan önce “Promosyon Kodu Al” butonuna tıklayarak promosyon kodu alan müşteriler yararlanabilir.

Kampanya detayları:

  • Axess Mobil'e özel 23 Ocak - 28 Şubat 2020 tarihleri arasında 200 TL ve üzeri alışverişinizde 50 TL indirim sunulmaktadır. Kampanya sadece Koton.com ve Koton uygulamasından yapılan alışverişlerde geçerlidir, mağazalar kampanyaya dahil değildir. 50 TL indirim, 200 TL ve üzerindeki alışverişler için geçerlidir. Kampanya tüm ürünlerde geçerlidir. Başka kampanyalar ile birleştirilemez. Müşteri tarafından iptal/iade edilen siparişler için kazanılan indirim kuponu iptal edilir. İndirim firma tarafından uygulanmaktadır.
  • Kampanyadan sadece Axess Mobil üzerinden ilk harcamadan önce “Promosyon Kodu Al” butonuna tıklayarak promosyon kodu alan müşteriler yararlanabilir. Alınan şifreler 1 kez kullanılabilecektir.
  • Axess'e özel 31 Haziran 2020 tarihine kadar Koton mağazalarında ve Koton.com’da alt limitsiz vade farksız 6 aya varan taksit fırsatı sunulmaktadır. Kampanyaya Axess, Free, Wings, Ticari kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir.
  • Bank’O Card Axess ile en fazla 3 taksit yapılabilmektedir.
  • 50.000TL ve üzeri limitli Ticari Kredi Kartları ile yapılan taksitli işlemlerde, işlem tutarı üzerinden Taksitli İşlem Komisyonu tahsil edilmektedir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 8 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb), tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 6 ay, sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, yurt içine ilişkin havayolları ve konaklama ile ilgili harcamalarda, fiyatı 3500 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 12 ay, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. ve Koton Mağazacılık A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


person admin timer 1 yıldan fazla önce hourglass_empty 30.06.2020
Onlarca Koton fırsatından sadece birini görüyorsun,
diğer fırsatları ve kupon kodlarını görmek icin buraya tıklayarak Koton sayfamızı ziyaret edebilirsin.
Yorumlar

Yorum yapabilmek icin üye girişi yapmalısın.