D&R Sıcak Fırsatları ve İndirim Kodları - Ağustos 2021

D&R kampanyaları

D&R için bir kampanya bulunmuyor

Üzgünüz, D&R için şimdilik girilmiş bir kampanya yok. Kampanya paylaşmak için bu linki kullanabilirsin buraya tıkla.

D&R fırsatları

D&R için bir fırsat bulunmuyor

Üzgünüz, D&R için şimdilik girilmiş bir fırsat yok. Fırsat paylaşmak için bu linki kullanabilirsin buraya tıkla.

D&R indirim kuponları

D&R için bir kupon bulunmuyor

Üzgünüz, D&R için şimdilik girilmiş bir kupon yok. Kupon paylaşmak için bu linki kullanabilirsin buraya tıkla.

D&R hakkında

D&R, isminin baş harflerini aldığı Doğan Holding ve de Raks grubu tarafından 1996 yılında kurulmuştur. Marka olarak oldukça tanınmış bir konumda olan  D&R mağazalarında elektronik ürünler başta olmak üzere kırtasiye ürünleri, filmler, kitaplar, müzik albümleri, çeşitli hediyelik ürünler ile oyuncak türündeki ürünler satışa sunulmaktadır. İlk mağazası 1997 yılının mayıs ayında Kadıköy'de açılmıştır. Türkiye’de 25 ilde faaliyet gösteren bu firmanın 142 adet mağazası bulunmaktadır. Bu şirket, ama sonrasında ise 2018 Nisan ayında Turkuaz Medya grubuna 440 milyon TL'ye satılmıştır.

D&R web sitesine girdiğinizde üyelik ile ilgili bölüme rastlayacaksınız. Burada isterseniz siteye üye olarak kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha sonra da sizinle ilgili kampanyaları buradan takip edebilir ve istediğiniz ürünü siteyi ziyaret ederek alabilirsiniz. Bir de D&R.com e-ticaret sitesinde müşterilere özel olarak indirim kodları verilmektedir. Bunun sayesinde indirim alma şansınız da bulunmaktadır. Sayın alma işlemlerinde banka kartı ve kredi kartı kullanabilir ve kredi kartına taksit imkanlarından da faydalanabilirsiniz. 12 aya varan taksit imkanları ile D&R.com sitesinde keyifli alış verişler yapabilirsiniz.

Satın alma işlemlerinde ise almak istediğiniz ilk olarak seçtikten sonra bunu sepetinize ekliyorsunuz. Daha sonrasında ise ödeme yönteminden sizin için uygun olanı seçtikten sonra ödeme yap butonuna basıyor ve bu şekilde ürünü satın almış oluyorsunuz. Tabi daha öncesinden kargonun ve faturanın da beraberinde gönderileceği adresi seçiyorsunuz ve böylece ürünü sayın almış oluyorsunuz. Kargolar 18.00”den önceki siparişleriniz için o gün içinde, diğer türlü olursa da ertesi iş günü içinde yola çıkmak üzere hazır edilmektedir.

Satın almış olduğunuz bir ürünü her hangi bir nedenden dolayı iade etmek istediğinizde bununla ilgili de bazı şartlar bulunmaktadır. Bunların en başında ürünün ambalajının ve etiket kısmının sökülmemiş olması ve eğer varsa yanındaki promosyon ürünü ile beraber kargo ile gönderilmesi gerekir. Bir de adı geçen ve iadesi olmayan ürünlerden olmaması gerekmektedir. Ayrıca ürünün kullanım sonucunda teknik işleyiş ve de özelliklerinin bozulmamış olmasında gerekir. Bunlara dikkat ettiğiniz sürece iade aşamasında bir sorun olmamaktadır.