ÇiçekSepeti Sıcak Fırsatları ve İndirim Kodları - Ağustos 2021

ÇiçekSepeti kampanyaları

ÇiçekSepeti için bir kampanya bulunmuyor

Üzgünüz, ÇiçekSepeti için şimdilik girilmiş bir kampanya yok. Kampanya paylaşmak için bu linki kullanabilirsin buraya tıkla.

ÇiçekSepeti fırsatları

ÇiçekSepeti için bir fırsat bulunmuyor

Üzgünüz, ÇiçekSepeti için şimdilik girilmiş bir fırsat yok. Fırsat paylaşmak için bu linki kullanabilirsin buraya tıkla.

ÇiçekSepeti indirim kuponları

ÇiçekSepeti için bir kupon bulunmuyor

Üzgünüz, ÇiçekSepeti için şimdilik girilmiş bir kupon yok. Kupon paylaşmak için bu linki kullanabilirsin buraya tıkla.

ÇiçekSepeti hakkında

Türkiye’de bulunan her adrese çiçek siparişi verebileceğiniz bir sitedir çiçeksepeti.com. Emre Aydın tarafından ve 2011 yılında kurulmuş olan bu sitede özellikle sevgililer gününde oldukça hat safhada işler çıkarmaktadır. Bunun yanında bu sitede gurme ürünleri, hediyelik eşya ürünlerini, meyve sepeti ve de takı eşyalarının satışını bulabilirsiniz. Çicekseoeti.com sitesinin sadece İstanbul'da bulunan ofisinde 370 adet çalışanı bulunmaktadır. Amazon.com, 2011 yılında şirkette azınlık hissedarı olmuştur.

Sevdiklerinizi mutlu etmek adına Türkiye’deki en büyük on-line çiçek satış mağazası olan çiceksepeti.com sitesini ziyaret edebilir ve buradan dilediğiniz çiçeği sevdiklerinize adrese teslim şeklinde gönderebilirsiniz. Çiceksepeti.com sitesinin oldukça geniş bir çiçekçi ağı bulunmaktadır. Bu sayede de siparişleriniz en fazla bir saat içinde adresine ulaşmaktadır. Tüm sevdiklerinize ister özel günlerde olsun isterse ne zaman canınız isterse hediye yollayabilirsiniz. Ayrıca bu sitede yenilebilir çiçekler de bulunmaktadır. Görsel olarak çok göze hitap edenler olduğu gibi bunun yanında canlı ve uzun ömürlü kaliteli çiçekler de bulunmaktadır.

Çiçeksepeti.com sitesinde kampanyalar dahilinde indirim kodları verilmektedir ve bu indirim kodları ile tarihlerde yapacağınız tüm alışverişlerde indirim kazanma şansı yakalarsınız. Anneler günü, kadınlar günü, sevgililer günü ve bunun gibi özel günleriniz için dilediğiniz zaman uygulanan bu sıcak fırsatlar sizler için daha avantajlı olacaktır. Devrimlerinizi mutlu etmenin adresi olarak çiceksepeti.com sitesini seçebilir ve burada bulunan hediyelerden birini seçerek sevdiğiniz kişiye yollayabilirsiniz. Ayni zamanda istediğiniz notu da not kısmına yazdığınızda bu da sevdiğiniz kişiye iletilecektir. Çiceksepeti.com sitesinde kredi kartı ya da banka kartı ve de bunlar da yoksa havale ve ya eft yolu ile ödeme seçenekleri mevcut bulunmaktadır. Sizler de bunlardan birini seçerek siparişinizi verebilirsiniz.

Çiçeksepeti.com adresinden sipariş verip iptal etmek istediğiniz ürünler kredi kartı ise ücretiniz kredi kartına yansıtılır. Diğer havale ya da eft şeklinde verilen siparişler ise 1 ila 10 gün içerisinde hesap numarasına para iadesi yapılmaktadır. Tabii ki havale ve eft ile size geri ödeme yapılması sizin de bir hesap numarası vermeniz gerekmektedir.